Prison Break
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prison Break

The Escape Is Just The Beginning
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Robert Knepper

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sarah_Tancredi
Admin
Admin
Sarah_Tancredi


Female Брой мнения : 117
Местожителство : FoxRiver 40
Registration date : 10.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 12:06 pm

Всичко за Robert Knepper, който играе убиеца с голямо чувство за хумор Ти-Бег
Върнете се в началото Go down
https://lincolnandmichael.bulgarianforum.net
bori_l
Admin
Admin
bori_l


Female Брой мнения : 1547
Age : 33
Registration date : 10.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 11:05 am

Robert Knepper 8055410

Име: Robert Knepper (Робърт Непър)

Рождено име: Robert Lyle Knepper
Рождена дата и място на раждане: 8 Юли 1959, Фремонт, Охайо, USA
Височина: 5' 10" (1.78 м)

Робърт Непър дължи актьорската си кариера до голяма степен на майка си, защото, когато той е дете, тя работи в отдел към обществения театър във Фриймънт, Охайо. Тази среда запалва интереса на Кнепър към изкуството и го ръководи много години в работата му в обществения театър и гимназиалните продукции. По-късно той желае да учи драма в Нортуестърн Юнивърсити.

Филми: „Заложници” и „Видове III”. Той участва в телевизионния сериал „Thieves” и мини-сериала „Jackie, Ethel, , Joan: The Women Camelot”.

ИНТЕРВЮ С РОБЪРТ НЕПЪР

В това интервю ще си поговорим обширно с Робърт Непър (Ти-Бег). Ще разберем повече за неговата изкуствена ръка; за невъзможната любов, която изпитва Ти-Бег; за останалите от екипа на Prison Break; евентуален Сезон 3; наградите в актьорската гилдия; нещата от живота; гафовете в сериала; и още...

TV Guide: Когато разбрах къде си се отбил, бях загрижен, че това може би е част от нещо като „Сбогом, Ти-Бег”, обиколка или друго. Но вероятно си в града за да напомниш, че Prison Break се завърна, нали така?
Робърт Непър: Никой не може да гарантира, че всички от героите ще са дълго наоколо… Струва ми се, че хората наистина харесват този герой (Ти-Бег) и според мен той ще се задържи наоколо малко повече.

TV Guide: Ти-Бег държи семейство Холандър като заложници, тероризира ги… Защо просто не забрави за тази вендета, да постави някаква примамка и да избяга с всичките пари?
Робърт Непър: Защото Теди има невероятно дълбока връзка с тази жена. Това е любов, любов, омраза, любов, любовна връзка, която не може да бъде осмислена лесно. Вие видяхте епизода – той искрено вярва в своето сърце, че тя е билетът, тя е неговото спасение. Ако тя просто може да види това, всичко ще бъде чудесно.

TV Guide: В една от сцените, децата се затичват към теб (децата на Холандър), крещящи, „Чичо Теди!”
Робърт Непър: Да, той наистина им липсваше! Тези последни два епизода, има толкова много неща, които ще се случат с тях, бяха така интензивни, вие ще видите. Има още толкова много, което ще излезе на яве, както Ти-Бег подметна, „Вие знаете, моят баща никога не е бил около мен, затова се научих сам как да използвам чука,” всички тези неща. Има тайни за семейството, които ще се разяснят, това е просто… (Въздишка)

TV Guide: Подозираше ли K.K. Dodds (Сюзан Холандър), че вашите пътища могат да се пресекат някъде измежду сериите?
Робърт Непър: Казах й миналата година, „K.K, ти си наистина добра. Наистина добра. Но не се изненадвай ако тази сюжетна линия не е мъртва. Запомни ми думата, ние ще се върнем.” И аз бях прав. По всяко едно време ти можеш да предизвикаш уязвимостта на всеки един от тези герои, ти трябва да бягаш с това, и ти можеш да си по-уязвим отколкото Теди беше с нея миналата година. Той искрено я обича и вярва, че тя също го обича.

TV Guide: Сега, относно „ръката”: Това, което ти носиш, твърда пластмасова ръкавица ли е? Сериала не изглежда да е „филма на лошия пират с кука” нещото, което понякога и сам виждаш.
Робърт Непър: Ние пробвахме и минахме през толкова много неща… Екипа нае протезна компания в Далас да направи отливка и „калъп” на моята ръка. Обикновено, в действителни случаи тази протеза се поставя върху остатъка от китката. Проблема за нас е – и аз съм предлагал алтернативи за да облекчим този проблем, но никои от тях не изглеждат добри – тази изкуствена ръка ми е толкова тясна. Идеално би било, ако фалшивата ръка е по-голяма от моята реална, тогава ще мога да я поставям и нося като ръкавица, но те направиха изкуствената ръка точно с големината на моята, така че сега поставям моята ръка „в” моята ръка. Щом я поставя, мога да я нося не повече от 15 минути, и всеки път, моите пръсти направо побеляват.

TV Guide: Попитах Сара Уейн Колийс (Сара Танкреди) същият този въпрос: Не ти ли е някак самотно този втори сезон, далеч от другите момчета?
Робърт Непър: Аз пропуснах момчетата, наистина ги пропуснах. Дори Сара, аз никога нямах сцена с нея, но за последно я видях на снимачната площадка. Моето местоположение най-често е някоя къща, предполагаемо в някой друг град, и аз никога не мога да се видя с момчетата. Това другарство, аз наистина го пропускам. Тогава беше много забавно.

TV Guide: Има ли нещо, с което можеш да ни подразниш относно евентуална среща или пресичане на пътищата на Ти-Бег с когото и да било от момчетата преди сезона да свърши.
Робърт Непър: Аз мисля, че ще пресечем пътищата си… Мисля, че някои от нещата ще се случат доста бързо в следващите четири епизода. В момента сме на Епизод 18. Не зная кой ще пресече техните пътища, но…

TV Guide: Трябва да съществува правдоподобна причина за това.
Робърт Непър: (Смях) Това е Prison Break! Всичко е възможно. Не, мислих относно думата „невероятно” онзи ден. Има разлика между „Аз не вярвам на това” и „Това е невероятно.” Ти можеш да опишеш нещо като „невероятно” по страхотен начин, и ако ти гледаш нашето шоу, ще кажеш, „Това е просто невероятно.” Можеш да кажеш това по негативен начин, но и по позитивен начин, като например, „Не мога да повярвам, че това наистина се случва!” Трябва да преустановите вашата система на убеждение поне малко.

TV Guide: Беше загатнато и скрито от TCA, че сценаристите евентуално подготвят този дълго-неуловим Сезон 3…
Робърт Непър: Вратите не са толкова затворени, когато те са там и когато ти искаш да посетиш офиса на сценаристите. Това може да се използва ето така: „Те не могат да бъдат безпокоени, те се опитват да фигурират и разработят Сезон 3.” Добре, давай напред! Продължавай да работиш върху Сезон 3! (Смях) Хората не искат да оставят това шоу. Не мисля, че и FOX иска да го остави, те осъзнават какво всъщност имат. Разочарованието би дошло от това да излезе трети сезон само заради интереса към трети сезон, или четвърти сезон, или пети сезон… „Ние ще направим така, че това проклето нещо да работи. Доведи ми Aaron Sorkin тук!” Мисля, че те ще направят всичко възможно шоуто да върви нагоре. Само се надявам да запазят детайла във всичко това, добрата сюжетна линия, а не противоположното, да правят фалшиви изтрели или друго, което само да успокоява публиката или нещо фантастично за да кажеш „О, я стига…” Можеш да имаш толкова много такива моменти. Запомних последната година (когато Майкъл върза въже на решетката в тунела), нямаше никакви възли на неговото въже. Следващият път, ние всички бяхме там, и казахме, „Не можем да изкачим това въже!” И те изглеждаха така, „Добре, току що застреляхме Майкъл идващ от долу.” (Muse Watson, Уестморланд) беше така, „Просто не мисля, че аудиторията ще купи и приеме всичко това,” в същият момент, си казахме, „Това е Prison Break.” Това е редактирано толкова бързо, дори се обзалагам, че ако някога за момент хората кажат, „Няма начин те да изкачат това въже,” те ще бъдат прави относно това. Но ако ти направиш толкова много грешки подред, хората ще си отидат…

TV Guide: Току що направих история за това как някои от нещата в „24” този сезон (Сезон 6) са невероятни, както и неправдоподобни…
Робърт Непър: Сега, Кийфър и аз сме приятели, и Кийфър (Съдърланд) веднъж каза, „Чувствам се така, сякаш трябва да помогна за да се уверя, че във всичко това наистина има смисъл.” Защото ако ние како актьори не стъпваме в чинията… Казаха ми миналата година, „Не се интересуваме как или къде ще държиш това бръснарско ножче, ти просто го извади от устата си и разрежи гърлото на Абруци.” Аз казах, „Ами, аз не мога да направя сцената с ножчето в устата си,” а те казаха, „Не ни интересува.” Завърших правейки неща, където имах палка в моя чорап, и пораснах до това, да слагам в устата си… това е същото като „24”. Ти отиваш, „Аз, актьорът, трябва да направя така, че това да има смисъл за мен. Ако няма смисъл за мен, няма да има значение и смисъл и за публиката.”

TV Guide: Твоето име e често свързвано като член на актьорския екип на Prison Break, които е пренебрегван от наградите Еми и подобни. Мислиш ли, че актьорите от драматичните сериали са в неизгодно, неудобно положение.
Робърт Непър: Чудесно е да чуя това (това казват и феновете). Не съм въобще против наградите, мисля, че би било страхотно. Когато взехме наградата People's Choice Award миналата година, имаше писъци. Имаше нещо подобно на Rat Pack, защото Доминик Пърсел, Уентуърт Милър и аз бяхме без смокинги когато обявиха наградата, така че, вратите се отвориха и ние буквално изтичахме долу измежду публиката докато всички други от екипа бяха на сцената. (Изпълнителния продуцент) Marty Adelstein изглеждаше така, „Момчета, къде сте?” Би било чудесно това чувство на вълнение да се случи отново. Би било чудесно да се случи на всеки от нас поотделно, и несъмнено би било чудесно да се случи и на цялата група.

TV Guide: Може ли типа на героя когото играеш да бъде препятствие за вота на публиката?
Робърт Непър: Не, не мисля, че ще бъде свързано с това. На улицата хората идват при мен, и тяхната незабавна реакция е относно актьорската ми игра, лично за мен това е предпоставка да бъда номиниран. Става дума за добра актьорска игра, не за най-симпатичен герой. Винаги играеш някой толкова различен от теб, това е игра. Megan Mullally и аз бяхме съучениците (от Northwestern), и когато тя направи своето шоу, каза, „Роб, аз взех твоята награда Еми, и я обичам.” Ти толкова заслужаваш статуетката. Но за съжаление е факт, че шоуто е толкова ново.” Тя казва, „Твоето време ще дойде, и мисля, че то ще дойде следващата година.” Ако погледнеш каква работа свършихме всички за първи епизод миналата година, и израснахме до такава точка докато сериала се излъчваше, промяната на всеки един от нас като актьор е направена, колко много сме се задълбочили в ролите, които изпълняваме, всеки един от нас се справя по-добре. Епизода в края на миналата година, когато Сара се разхождаше около езерото, възнамеряваща да се върне обратно и да вземе наркотици? Сара Уейн Колийс е жена, която се разхожда покрай езерото, но когато сериала започна тя беше момиче. Усещам как всички сме момчета, и сега ние се преместваме в кожата на съществуващ човек, и това сигурно се разпознава. Сега продължавам да чопля главата си, защото не взехме номинация за Златен глобус, както миналата година, и аз наистина продължавам да чопля главата си, защо SAG не ни номинираха за най-добър актьорски състав. Следват наградите Еми, и ако това не проработи и там… тогава добре! Когато на следващия ден изляза навън и някой дойде при мен и ми каже, „Обичам вашето шоу,” това е толкова задоволително да се чуе. Всички тези речи за наградите Оскар, направих докато косях ливади като дете? Аз ще кажа правилното нещо на публиката: „Благодаря ви.”

TV Guide: Последен въпрос: Говори ли с Лейн Гарисън (Средняка) след катастрофата с колата му? (На 2 Декември 2006, Гарисън, катастрофира с колата си под влиянието на алкохол, загива 17-годишно момиче.)
Робърт Непър: Аз съм много близък с всеки, с който работя в шоуто, и аз знам, че той не може да дискутира случая, не искам да го безпокоя като го питам за това. Погледнато от всички страни това е ужасно нещо. Съчувствам толкова много на това, на семейството (на тийнейджърът убит при катастрофата). Това дете го няма, и няма нещо, което някой може да направи за да го върне обратно. Лейн е съсипан. Той е адски съсипан от това. Вие и аз трябва да се молим за милостта на Бог. Нищо не може да върне това дете обратно, и той ще трябва ще живее с това до края на живота си. И той ще го направи. Това винаги ще бъде част от него.

Robert Knepper 137311


Име: Тиодор Багуел
Затворнически номер: 89632
Местоположение: Общо отделение, Крило – А, Килия 16
Престъпление: Шест броя Отвличане, Изнасилване и първа степен Убийство
Присъда: Затвор до края на неговия естествен живот
Оставащо време до края на присъдата: Остатъка от неговия живот
Присъда при добро поведение: Затворникът не е подходящ за опрощаване на присъдата

Бележки:
Тиодор Багуел (или Ти-Бег, както се нарича той самия) е един от най-опасните хищници в Изправителният Затвор Fox River. Не е изненада това, че по-голямата част от живота си той прекарва в затворите. След многобройни призовки за вандализъм и жестокост към животни, десет годишният Багуел е хванат при опит да изгори дома на своя учител от четвърти клас, след инцидента е изпратен в поправителен дом. Там, Ти-Бег за пръв път е представен на Съюза на „Чистата Банда”, бяла супремасист група.

Когато Багуел пораства, неговите престъпления стават все по-големи. Те включват нападение със смъртоносно оръжие и опит за убийство. За тези престъпления, Багуел е осъден и излежава присъдата си в максимално охраняваният затвор в Алабама, Донълдсън, където той незабавно заема лидерска позиция в „Чистата Банда”.

След като Багуел излиза от затвора преди четири години, той веднага се връща към неговия престъпен живот, включващ изнасилване и веселие от факта, че в Алабама убива няколко подрастващи жертви, това незабавно го поставя сред най-издирваните престъпници в Америка. Багуел е заловен и неговия адвокат отправя молба към съда той да бъде преместен в затвор извън щата, защото може да възстанови властта си в Съюза на „Чистата Банда”. Когато Багуел пристига във Fox River преди десет месеца, организация на Съюза там несъществува. Благодарение на харизматичното „Ти-Бег”, сега той е един от най-силната банда в затвора.

Допълнителни бележки:
Обитателят е член в Съюза на „Чистата Банда”. Обитателят има документирано отношение с Джейсън Бюкянън (също така известен като Мейтаг), Сет Хофнър (също така известен като Черешката). Затворникът има чести и продължителни свиждания със Сюзан Холендър, той е класифициран в степен C и е одобрен за работа в индустрията на затвора.
Върнете се в началото Go down
https://lincolnandmichael.bulgarianforum.net/index.htm
Sarah_Tancredi
Admin
Admin
Sarah_Tancredi


Female Брой мнения : 117
Местожителство : FoxRiver 40
Registration date : 10.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 10:26 am

Върнете се в началото Go down
https://lincolnandmichael.bulgarianforum.net
bori_l
Admin
Admin
bori_l


Female Брой мнения : 1547
Age : 33
Registration date : 10.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 10:48 am

Тази ми е една от любимитеVery Happy

https://i.servimg.com/u/f23/11/55/51/86/robert10.jpg
Върнете се в началото Go down
https://lincolnandmichael.bulgarianforum.net/index.htm
t_varadinova
Начинаещ
t_varadinova


Брой мнения : 59
Registration date : 13.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeПет Сеп 14, 2007 11:02 pm

актьорът е добър, но ролята на ти-бег не ми допада Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
areto
Moderator
Moderator
areto


Female Брой мнения : 1422
Age : 38
Registration date : 16.09.2007

Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 1:55 pm

Намерих едно интервю с Робърт Непър, много е забавно Laughing разказва за ролята си в Hitman и малко за Prison Break Very Happy


https://www.dailymotion.com/video/x3qbib_robert-knepper-myfox-video-intervie_shortfilms
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Robert Knepper Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robert Knepper   Robert Knepper Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Robert Knepper
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Prison Break :: Prison Break :: Актьорите-
Идете на: